Kick the Boss 2

Kick the Boss 2 na Android 1.42

Pokaż swojemu szefowi, kto tu naprawdę rządzi

Zalety

  • Wysoka grywalność
  • Duży wybór broni

Wady

  • Z czasem może się znudzić

Bardzo dobry
8

Kick the Boss 2 to dość specyficzna gra na Android. Masz wrednego szefa, nauczyciel Cię denerwuje, wykładowca nie chce zaliczyć egzaminu? Masz ochotę wypuścić nieco „pary” i wirtualnie się wyżyć? Kick the Boss 2 Ci w tym pomoże.

Kick the Boss 2 na Android to gra, w której mamy jedno zadanie. Pokazać naszemu szefowi/nauczycielowi, kto tutaj naprawdę rządzi. Do dyspozycji mamy szereg różnego typu przedmiotów, które nam to ułatwią. Wśród nich znajdą się pistolety na kulki, rzutki, pinezki, jajka, a nawet łom. Wybór broni jest duży. Dodatkowo możemy wybrać jedną z 8 postaci, które staną się naszym celem.

Rozgrywka w Kick the Boss 2 jest prosta. Mamy postać, której musimy uprzykrzyć życie. Wykorzystujemy do tego wybrane i zakupione wcześniej bronie. Każde uderzenie generuje monety, które zbieramy - najwięcej dostajemy za nokaut. Poza tym, w Kick the Boss 2 możemy wchodzić w interakcję również z tłem: otwierać, przewracać lub rozbijać niektóre przedmioty.

Graficznie Kick the Boss 2 prezentuje się dobrze. Gra utrzymana jest w kreskówkowej, uproszczonej stylistyce. Niemniej jednak działa płynnie, a detale są dopracowane. Również efekty dźwiękowe nie zawodzą.

Kick the Boss 2 to nieskomplikowana i niewymagająca gra. Potrafi jednak dostarczyć sporo rozrywki. Jeżeli masz ochotę nieco się odstresować, to Kick the Boss 2 na Android jest dla Ciebie.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na android

Więcej
Kick the Boss 2

Download

Kick the Boss 2 na Android 1.42

Opinie użytkowników o Kick the Boss 2